Synoptycy zapowiadają pierwsze opady śniegu

Autor: www.sadyogrody.pl/TVN Meteo 23 listopada 2015 13:05

Synoptycy zapowiadają pierwsze opady śniegu Pogoda pierwszego dnia nowego tygodnia nie będzie napawała optymizmem - nadciąga chłód i opady pod różnymi postaciami/ fot. shutterstock

Pogoda pierwszego dnia nowego tygodnia nie będzie napawała optymizmem - nadciąga chłód i opady pod różnymi postaciami. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą w poniedziałek 23 listopada 4 st. C. Na północy, zachodzie i Podkarpaciu spadnie śnieg – informuje TVN Meteo.

W poniedziałek czeka nas pochmurna aura. Na północy i zachodzie kraju oraz na Podkarpaciu okresami pojawią się opady deszczu ze śniegiem do 3 l/mkw. i śniegu do 1-2 cm.

Najchłodniejszym regionem w ciągu dnia będzie Suwalszczyzna (1 st. C). Najwyższe wartości na termometrach (4 st. C) zobaczą mieszkańcy centrum i południa Polski.

Najniższą wilgotność powietrza odnotujemy na Lubelszczyźnie (poniżej 70 procent), a najwyższą z kolei na północy kraju (powyżej 90 procent).

Wszędzie odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne na ogół będą niekorzystne, jedynie w centrum i lokalnie na wschodzie pogoda nie wpłynie na nasze samopoczucie.

Czytaj więcej na TVN Meteo. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM