Synoptycy zapowiadają opady deszczu na długi weekend

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 12 sierpnia 2016 11:50

Synoptycy zapowiadają opady deszczu na długi weekend Nadchodzący weekend może być deszczowy w dużej części kraju / fot. shutterstock

Przed nami długi weekend związany ze Świętem Matki Boskiej Zielnej. Czy aura wynagrodzi nam ostatnie chłody i deszcze? - podaje twojapogoda.pl.

W sobotę (13.08) parasole przydadzą się w całym kraju. Na szczęście padać będzie przelotnie, ale może to oznaczać, że deszcze będą powracać co najmniej kilkukrotnie. Pomiędzy kolejnymi falami opadów niebo będzie się przejaśniać i rozpogadzać. Temperatura od 17 do 25 stopni w różnych regionach kraju. 

W niedzielę (14.08) pogoda pogorszy się, ponieważ zwłaszcza w pierwszej połowie dnia spodziewamy się obfitych opadów, które szczególnie upodobają sobie województwa wschodnie, północne i południowe. Na południowym wschodzie może dodatkowo zagrzmieć. Po południu padać będzie mniej, szczególnie w centrum i na południowym zachodzie

W poniedziałek (15.08), w Święto Matki Boskiej Zielnej, aura bez większych zmian. Nadal na przeważającym obszarze kraju może popadać, zwłaszcza w pierwszej części dnia. Po południu opady będą słabnąć i zanikać. Temperatura tylko nieznacznie będzie przekraczać 20 stopni.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM