Synoptycy zapowiadają ocieplenie z opadami deszczu i śniegu

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 04 stycznia 2016 15:07

Synoptycy zapowiadają ocieplenie z opadami deszczu i śniegu Tydzień rozpocznie się słonecznie. Z biegiem godzin na południu kraju będzie przybywać chmur, aż po południu i wieczorem zacznie prószyć śnieg/ fot. shutterstock

Po rekordowo ciepłym grudniu, dopiero co chwycił mróz i poprószył śnieg, a już z niecierpliwością wypatrujemy ocieplenia. Czy nadchodzące dwa tygodnie przyniosą nam odwilż? - czytamy w serwisie twojapogoda.pl.

Tydzień rozpocznie się słonecznie. Z biegiem godzin na południu kraju będzie przybywać chmur, aż po południu i wieczorem zacznie prószyć śnieg. Większe zachmurzenie utrzyma się też na północnym wschodzie. Nadal będzie bardzo mroźno.

We wtorek śniegowe chmury obejmą większość regionów kraju. Od województw południowych śnieg zacznie przechodzić w deszcz i rozpocznie się tym samym odwilż.

W święto Trzech Króli odwilżowo będzie jedynie w południowych regionach kraju. Na pozostałym obszarze utrzyma się całodobowy mróz, ale będzie on coraz lżejszy. Nadal może przelotnie poprószyć śnieg, na południu popadać deszcz.

Czytaj więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM