Synoptycy zapowiadają ochłodzenie i opady na najbliższe dni

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 09 sierpnia 2016 13:01

Synoptycy zapowiadają ochłodzenie i opady na najbliższe dni Zapowiadaliśmy na drugą połowę tygodnia duże ochłodzenie i tak też się stanie. Będą miejsca, gdzie w strugach deszczu w pełni dnia odnotujemy poniżej 15 stopni / fot. shutterstock

Zapowiadaliśmy na drugą połowę tygodnia duże ochłodzenie i tak też się stanie. Będą miejsca, gdzie w strugach deszczu w pełni dnia odnotujemy poniżej 15 stopni, a nocą zaledwie 5 stopni - informuje twojapogoda.pl.

Wyjątkowo nieprzyjemnie zapowiada się środa (10.08). Na południu, wschodzie i w centrum kraju spodziewamy się całkowitego zachmurzenia i ciągłych, intensywnych opadów deszczu oraz silniejszego wiatru.

Noc ze środy na czwartek (10/11.08) zapowiada się zimno, ponieważ prawie wszędzie, jedynie poza pasem wybrzeża, temperatura spadnie poniżej 10 stopni. W czwartek (11.08) nadal chłodno, bo termometry pokazywać będą nie więcej niż 17-19 stopni. Niebo będzie się przejaśniać i rozpogadzać, jednak może też przelotnie popadać, zwłaszcza w województwach północnych. 

Zimno zapowiada się również noc z czwartku na piątek (11/12.08). Spadki temperatury do 7-9 stopni będą na porządku dziennym, lokalnie tylko 5 stopni. 

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM