Synoptycy zapowiadają deszczową i ciepłą majówkę

Autor: TVN Meteo 29 kwietnia 2016 10:59

Synoptycy zapowiadają deszczową i ciepłą majówkę Przed nami długi weekend majowy. Na niebie zobaczymy wiele chmur, z których lokalnie pokropi / fot. shutterstock

Przed nami długi weekend majowy. Na niebie zobaczymy wiele chmur, z których lokalnie pokropi. Będzie przy tym dość dużo słońca. Na termometrach zobaczymy nawet 21 st. C - informuje TVN Meteo.

Na początku długiego weekendu na niebie zobaczymy wiele chmur, ale możemy też liczyć na przejaśnienia. Na północy, wschodzie i w centrum kraju wystąpią opady deszczu, które miejscami mogą być dość intensywne (5-15 l/mkw.). Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany, ale okresami powieje silniej.

Niedziela w całym kraju będzie pochmurna z przejaśnieniami. Przelotnie też pokropi. Na termometrach zobaczymy od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Z kierunków zmieniających się powieje słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy wiatr.

Więcej na TVN Meteo. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM