Synoptycy zapowiadają ciepły, wietrzny i deszczowy weekend

Autor: TVN Meteo 26 lutego 2016 10:05

Synoptycy zapowiadają ciepły, wietrzny i deszczowy weekend Choć początek weekendu będzie dość pogodny i w wielu miejscach zobaczymy słońce. Najbliższe dni przyniosą też opady, głównie deszczu i deszczu ze śniegiem/ fot. shutterstock

Choć początek weekendu będzie dość pogodny i w wielu miejscach zobaczymy słońce. Najbliższe dni przyniosą też opady, głównie deszczu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy dodatnie wartości, miejscami nawet 12 st. C - informuje TVN Meteo.

W piątek w większości kraju będzie pogodnie. Lokalnie jednak możliwe są słabe przelotne opady śniegu. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

Sobota będzie pogodna, ale nadal dość chłodna. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 3 st. C na Podlasiu do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Dodatkowo powieje słaby, zmienny wiatr.

W niedzielę będzie pochmurno, ale możemy liczyć na przejaśnienia. Od Podlasia przez centrum po Śląsk pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą od 4 st. do 11 st. C. Ze wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami osiągający porywy ponad 60 km/h.

Czytaj więcej na TVN Meteo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM