Środa i czwartek upłyną pod znakiem ulewnego deszczu i wichur

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 17 listopada 2015 12:13

Środa i czwartek upłyną pod znakiem ulewnego deszczu i wichur Ledwie wiatr osłabł, a już zanosi się na kolejną wichurę, połączoną z ulewnym deszczem, a miejscami nawet z burzami/ fot. shutterstock

Sztormowa aura nawet na chwilę nie pozwoli nam o sobie zapomnieć. Ledwie wiatr osłabł, a już zanosi się na kolejną wichurę, połączoną z ulewnym deszczem, a miejscami nawet z burzami. To już ostatnie dni wysokich temperatur przed dużym ochłodzeniem - informuje twojapogoda.pl.

Niepogoda rozpocznie się w nocy z wtorku na środę (17/18.11), gdy wiatr zacznie systematycznie zwiększać swą prędkość, a znad Niemiec wkroczy kolejny bardzo deszczowy front atmosferyczny. W środę (18.11) rano spodziewamy się obfitego deszczu i porywistego wiatru.

W czwartek (19.11) z zachodu na wschód kraju przetoczy się kolejna strefa obfitych opadów. Lokalnie na północy kraju może też zagrzmieć. Wiatr nieznacznie osłabnie, ale nadal będzie dochodzić do 70 km/h i może stanowić zagrożenie. Temperatura ostatni dzień utrzyma się na poziomie powyżej 10 stopni.

Od piątku (20.11) czeka nas stopniowe ochłodzenie, które będzie zapowiedzią weekendu (21-22.11) z powiewem zimy. Noc i poranek przyniosą nam lekki mróz, a popołudniami będzie mniej niż 5 stopni. Jako, że będzie padać, spodziewamy się zarówno deszczu, jak i śniegu.

Czytaj więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM