"Sady i ogrody" na Narodowym już dzisiaj - zobacz na mapie jak nas znaleźć

Autor: www.sadyogrody.pl 19 listopada 2015 07:07

"Sady i ogrody" na Narodowym już dzisiaj - zobacz na mapie jak nas znaleźć Wejście możliwe będzie bramą nr 1 (Aleja Zieleniecka) oraz 6 (ul. Wybrzeże Szczecińskie)

Serwis www.sadyogrody.pl po raz pierwszy organizuje konferencję "Sady i ogrody", która odbędzie się w ramach projektu miesięcznika Farmer i portalu farmer.pl "Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym" – III Edycja. Zaczynamy o godz. 9.00 debatą "Przyszłość polskiego rolnictwa – co i komu będzie się opłacać produkować?". Od 11.45 rusza sesja "Rynek owoców i warzyw" a od 14.15 część agrotechniczna. Zobacz jak nie zabłądzić na "Narodowym".

Tegoroczna konferencja „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym 2015” odbędzie się w nowej, większej przestrzeni konferencyjnej na PGE Narodowy, (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1). Wejście możliwe będzie bramą nr 1 (Aleja Zieleniecka) oraz 6 (ul. Wybrzeże Szczecińskie), poziom -1 GALERIA.

PARKING: Wjazd będzie możliwy bramą nr 6 na poziom -3 (strefa zielona). Parking jest płatny indywidualnie (25zł/dzień). Będzie możliwość parkowania na błoniach przed bramą nr 1.

Wejścia piesze/taxi również od bramy nr 1.

JAK TRAFIĆ - MAPKA

Zadbaliśmy o wysoki poziom merytoryczny konferencji i do udziału w spotkaniu zostało zaproszone znamienite grono profesorów, polityków, przedstawicieli biznesu, naukowców i praktyków oraz ekspertów rynku rolnego w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM