Sadownicy wyróżnieni w plebiscycie "Certyfikat Dobry Produkt". Ruszyło głosowanie!

Autor: www.sadyogrody.pl 15 października 2017 11:54

Sadownicy wyróżnieni w plebiscycie "Certyfikat Dobry Produkt". Ruszyło głosowanie! Gala IX FRSiH 2016

Portalspozwyczy.pl zaprasza do udziału w konkursie, w którym internauci wybiorą najlepszy produkt spożywczy ostatniego roku. W konkursie rywalizuje 20 artykułów żywnościowych wyróżnionych już "Certyfikatem Dobry Produkt 2017" przez jury, redakcję serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz Polską Organizację Handlu i Dystrybucji. Wśród nich jest napój energetyczny produkowany z soku jabłkowego oraz jabłka "Gala".

Wśród produktów wyróżnionych przez jury znalazł się YABU Natural Energy Drink zgłoszony przez Grupę Producentów Owoców La-Sad. Yabu to naturalny, wyciskany na zimno, nierozcieńczany sok jabłkowy (NFC) w połączeniu z kofeiną z liści zielonej herbaty i wyciągiem z owoców guarany. Napój został wyróżniony w kategorii "Produkt innowacyjny".

W kategorii "Produkt wysokiej jakości" jury wyróżniło świeże jabłka "Gala" zgłoszone przez firmę Handlopak z miejscowości Konary w gminie Warka. 

Obaj ci producenci - wśród 18 innych firm - zostaną wyróżnieni "Certyfikatem Dobry produkt 2017", podczas uroczystej wieczornej Gali, która odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie 6 listopada 2017, w ramach X edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu. W konkursie zostanie także przyznana nagroda specjalna, której nadanie będzie uzależnione od największej liczby głosów internautów. 

Zasady konkursu są proste. Każdy internauta może oddać jeden głos. Głosując, można wybrać minimum jeden a maksimum 3 produkty. Głosowanie trwa do 27 października 2017, do godziny 12:00. Produkt, który zyska największe uznanie w oczach internautów, zostanie nagrodzony dodatkowym certyfikatem "Certyfikat Dobry Produkt - wybór internautów".

KLIKNIJ ABY POZNAĆ TEGOROCZNYCH LAUREATÓW I ODDAĆ SWÓJ GŁOS!  

Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt, redakcja Portalspozywczy.pl nagradza i tym samym wskazuje najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru. Certyfikat Dobry Produkt daje szansę na wyróżnienie produktu i polecenie go uwadze klientów i kontrahentów.

Obrady jury i degustacja produktów odbyły się 3 października w Warszawie. Laureatów wyłoniono spośród 160 zgłoszonych produktów spożywczych w łącznie czterech kategoriach.

WIĘCEJ INFORMACJI O FRSIH, AGENDA I MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA WYDARZENIA NA WWW.FRSIH.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM