Przetwory warzywne marki Putin? To się sprzeda!

Autor: www.wp.pl/www.sadyogrody.pl 11 stycznia 2016 10:09

Przetwory warzywne marki Putin? To się sprzeda! Wielka popularność Władimira Putina wśród Rosjan powoduje, że nie brakuje firm, które chcą komercyjnie zdyskontować marketingową siłę wizerunku i nazwiska rosyjskiego prezydenta/ fot. shutterstock

Wielka popularność Władimira Putina wśród Rosjan powoduje, że nie brakuje firm, które chcą komercyjnie zdyskontować marketingową siłę wizerunku i nazwiska rosyjskiego prezydenta - informuje serwis wp.pl.

Poza perfumami, wódką, wykałaczkami i obudowami na telefon sygnowanymi nazwiskiem rosyjskiego prezydenta Putina, spotkać można również przetwory pod marką "Putin". O ile podpieranie się wizerunkiem Władimira Putina w przypadku dóbr luksusowych prawdopodobnie spotyka się z cichym przyzwoleniem rosyjskiego przywódcy, wykorzystywanie marki "Putin" do produkcji przetworów byłoby raczej przesadą.

Najwyraźniej w ten sposób nie rozumowali szefowie firmy Russkij Konserwnyj Kombinat, która produkuje przetwory z grzybów i warzyw. W 2007 roku wprowadzili na rynek markę Puin, ale logo zostało tak wystylizowane, że wręcz narzuca się forma "Putin". Jak przekonują właściciele marki, dzięki nowemu logotypowi jej sprzedaż zwiększyła się o ponad jedną trzecią.

Czytaj więcej w serwisie wp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM