Prognoza pogody: Wraca całodobowy mróz. Opady śniegu będą zanikać

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 16 stycznia 2017 10:14

Prognoza pogody: Wraca całodobowy mróz. Opady śniegu będą zanikać Przez większą część rozpoczynającego się tygodnia spodziewamy się systematycznego obniżania się temperatury, a co za tym idzie, zanikania opadów śniegu i coraz większych rozpogodzeń / fot. shutterstock

Pierwsza połowa stycznia zapisała się mroźno, a miejscami również bardzo śnieżnie. Później nadeszła odwilż, a obecnie znów się ochładza i sypie śnieg. Czy druga połowa miesiąca będzie równie zimowa? - czytamy w serwisie twojapogoda.pl.

Przez większą część rozpoczynającego się tygodnia spodziewamy się systematycznego obniżania się temperatury, a co za tym idzie, zanikania opadów śniegu i coraz większych rozpogodzeń. Dostaniemy się pod wpływ wyżu znad wschodniej części Europy.

Czeka nas całodobowy mróz, jednak już nie tak silny, jak ostatnio. W ciągu dnia lekko poniżej minus 5 stopni, a nocami i o porankach poniżej minus 10 stopni. Najzimniej będzie na wschodzie, a najcieplej na zachodzie kraju.

Mniej więcej od przyszłego weekendu, czyli około 20-21 stycznia, mróz będzie powoli słabnąć, a temperatura coraz częściej będzie zbliżać się do zera. Odwilż na dobre powinna się rozpocząć około 25-27 stycznia.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM