Portal Farmer.pl doceniony przez rolników

$data.author.description Autor: Farmer.pl 25 lutego 2015 11:14

Portal Farmer.pl doceniony przez rolników fot. Farmer.pl

Jak wynika z badania "Polska wieś i rolnictwo 2014 portal Farmer.pl cieszy się dużym zainteresowaniem rolników, którzy chętnie szukają tu informacji na temat zachodzących zmian i uzyskania możliwości wsparcia.

Zleceniodawcy badania to Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencja Nieruchomości Rolnych, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencja Rynku Rolnego. Badaniem objęto łącznie 1500 respondentów (866 – rolnicy, 634 – nierolnicy). Przeprowadziła je firma BioStat w lipcu i sierpniu 2014 r.

Zadano pytanie:

"Jako jedno z trzech najważniejszych źródeł informacji na temat zmian zachodzących na wsi i w rolnictwie oraz możliwości uzyskania środków na rozwój produkcji rolniczej, gospodarstwa rolnego lub innego wsparcia kierowanego do mieszkańców wsi wymienił(a) Pan(i) Internet. Bardzo proszę wskazać jakie są to portale/ serwisy?"

Farmer.pl znalazł się na czwartym miejscu wśród wskazywanych portali, z wynikiem identycznym jak MRiRW dla rolników - 4 proc. Lepsze wyniki miały tylko portale o charakterze uniwersalnym: onet.pl i wp.pl.

Gorszy wynik odnotowała nawet strona ARiMR: zagląda tam tylko 2 proc. rolników  respondentów badania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM