Polska żywność na targach w Wietnamie

Autor: www.sadyogrody.pl/ARR 19 sierpnia 2016 11:54

Polska żywność na targach w Wietnamie W dniu 9 sierpnia 2016 r. przedstawiciele polskich firm wzięli udział w dedykowanych rozmowach B2B z potencjalnymi partnerami wietnamskimi / fot. arr.gov.pl

W dniach 10-13 sierpnia 2016 r. w ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych, Agencja Rynku Rolnego zorganizowała misję gospodarczą połączoną z wystąpieniem targowym podczas 20 edycji targów „Vietfood & Beverege - Propack Vietnam” w Ho Chi Minh w Wietnamie.

W misji gospodarczej udział wzięła grupa ośmiu firm: PPH Primart Marek Łukasiewicz (słodycze, ciastka), PEPEES S.A. (produkty przetwórstwa ziemniaków: skrobia, płatki), Appolonia Sp. z o.o. (jabłka), P.H-U Paweł Święcicki (woda mineralna), Bakoma Sp. z o.o. (produkty mleczarskie), Suempol (łosoś wędzony), PPH Ewa-BIS Sp. z o.o. (jabłka, mrożone owoce, koncentraty i soki) i C-BORG Sp. z o.o. (gotowe dania samopodgrzewające się).

W dniu 9 sierpnia 2016 r. przedstawiciele polskich firm wzięli udział w dedykowanych rozmowach B2B z potencjalnymi partnerami wietnamskimi. W ramach tzw. „store-check” polscy uczestnicy misji mieli okazję praktycznego rozpoznania asortymentu produktów oraz cen na rynku wietnamskim. Spotkania te stanowiły dobrą okazję do zapoznania się z produktami konkurencji na rynku wietnamskim oraz zaznajomienia się z upodobaniami wietnamskich konsumentów. W trakcie trwania targów polska żywność cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM