"Polska smakuje" - kampania promująca polskie produkty rolno-spożycze (video)

Autor: www.sadyogrody.pl/Polska Smakuje 09 kwietnia 2017 14:04

"Polska smakuje" - kampania promująca polskie produkty rolno-spożycze (video) fot. shutterstock

„Polska smakuje” to kampania, która zwraca uwagę Polaków na wysokiej jakości polskie produkty rolno-spożywcze i zachęca do ich poszukiwania. Projekt jest odpowiedzią na potrzebę polskich konsumentów, którzy kupują coraz bardziej świadomie, zwracając uwagę na jakość, walory smakowe czy tradycję wytwarzania produktów spożywczych. Doskonałej jakości mięso, drób, ryby, bogactwo przetworów mlecznych, zbożowych, owoce i warzywa pochodzące od polskich producentów, to podstawa dobrej polskiej kuchni.

Celem kampanii jest ułatwienie konsumentom dotarcia do polskich, smacznych i dobrej jakości produktów spożywczych. Idealnym rozwiązaniem okazują się zakupy ulubionych produktów czy ciekawych wyrobów regionalnej kuchni w najbliższej okolicy – na targach, bazarach, małych sklepikach czy bezpośrednio u lokalnych producentów. Kampania pomaga konsumentom odnaleźć konkretne artykuły w najbliższym sąsiedztwie oraz przybliża bogactwo kulinarne różnych regionów Polski. Ważnym jej aspektem jest edukowanie konsumentów na temat tego, jak wybierać oraz gdzie kupować produkty spożywcze, aby mieć gwarancję ich wysokiej jakości oraz pewnego pochodzenia.

Inauguracja kampanii została zaplanowana na okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych, które są czasem refleksji, wzmacniania rodzinnych więzi i wspólnego celebrowanie tradycji. Wielkanoc to moment spotkań przy wspólnym stole, na którym królują znakomite tradycyjne potrawy, których podstawą są wysokiej jakości polskie produkty. Kampania składnia także do refleksji, że na odbudowywanie i wzmacnianie rodzinnych relacji, podobnie jak na korzystanie z najlepszych polskich produktów spożywczych nie trzeba czekać do świąt, ponieważ jest na to czas i miejsce każdego dnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM