Pan Andrzej Chmiel wypełnił ankietę serwisu sadyogrody.pl i otrzyma tablet

Autor: www.sadyogrody.pl 03 grudnia 2015 13:37

Serwis www.sadyogrody.pl wziął udział w pierwszej edycji Targów Sadowniczo-Warzywniczych Hort-Technika, które odbyły się 27-28 listopada 2015 r. w Kielcach. Podczas targów, na naszym stoisku E-94, można było wziąć udział w specjalnej akcji portalu, dzięki której można stać się posiadaczem tabletu. Znamy już szczęśliwego zwycięzcę.

Tablet od redakcji www.sadyogrody.pl i wydawnictwa PTWP otrzyma pan Andrzej Chmiel, który wypełnił podczas targów Hort-Technika 2015 w Kielcach specjalną ankietę.

Pan Andrzej Chmiel posiada gospodarstwo rolne o wielkości 25-50 ha. Zajmuje się produkcją konwencjonalną w miejscowości Niechobrz, w województwie podkarpackim. Uprawia krzewy jagodowe, posiada również uprawy gruntowe i uprawy w tunelach.

Zwycięzcy gratulujemy.

Przeczytaj więcej na temat targów Hort-Technika 2015.

 

Po sukcesie Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech, odbywających się od 21 lat, Targi Kielce zdecydowały o organizacji wydarzeń, które stanowić będą uzupełnienie oferty skierowanej do środowiska producentów owoców i warzyw. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa Hort-Technika, odbyły się 27 i 28 listopada 2015 r., a ekspozycji sprzętu, wyposażenia, oferty usług i szkoleń, towarzyszyły pokazy i warsztaty z zakresu przetwórstwa na poziomie gospodarstwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM