O porankach temperatura może spaść nawet do minus 20 stopni

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 30 grudnia 2015 11:13

O porankach temperatura może spaść nawet do minus 20 stopni Z każdym dniem będzie coraz zimniej, aż temperatura spadnie poniżej minus 20 stopni/ fot. shutterstock

Chcielibyśmy, aby ciepłe dni pozostały z nami tej zimy jak najdłużej, jednak pogoda ma własne plany, które realizuje zupełnie nie sugerując się naszym zdaniem. Z każdym dniem będzie coraz zimniej, aż temperatura spadnie poniżej minus 20 stopni - podaje twojapogoda.pl.

Do niedzieli (3.01) o porankach temperatura będzie spadać do minus 15-20 stopni na wschodzie i minus 10-15 stopni na zachodzie. Popołudniami będzie miejscami do minus 10 stopni. Jednak to nie będzie jeszcze koniec potęgowania się mrozu.

Do połowy przyszłego tygodnia temperatura będzie spadać i na krańcach wschodnich może wynosić o porankach nawet poniżej minus 20 stopni na wysokości 2 metrów nad ziemią i minus 25 stopni przy gruncie. Tak duże spadki temperatury będą występować lokalnie, zwłaszcza w obniżeniach terenu, miejscach silnie zacienionych. W najcieplejszej porze dnia może być nawet minus 12 stopni.

Czytaj więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM