Niestabilna pogoda. Będą duże skoki temperatur i gwałtowne burze

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 11 lipca 2016 11:03

Niestabilna pogoda. Będą duże skoki temperatur i gwałtowne burze Do końca lipca pogoda nie ustabilizuje się, a to oznacza nagłe i duże skoki temperatury oraz gwałtowne burze / fot. shutterstock

Do końca lipca pogoda nie ustabilizuje się, a to oznacza nagłe i duże skoki temperatury oraz gwałtowne burze - informuje twojapogoda.pl.

Przez następne dwa tygodnie aura będzie często się zmieniać. W każdym tygodniu spodziewamy się upału, ale co najwyżej 2-dniowego i jedynie w niektórych regionach kraju. Upał z pewnością nie dotrze nad morze, gdzie będzie najchłodniej spośród wszystkich regionów kraju.

W słonecznie dni temperatura będzie wysoka, ale zdarzą się też dni bardzo deszczowe, kiedy odnotujemy nie więcej niż 13-15 stopni. Będzie więc jesiennie, mokro, zimno, ponuro i wietrznie.

Sumy opadów w pierwszym tygodniu będą bardzo duże. Spadną one zarówno podczas deszczy pochodzenia burzowego, jak i wielkoskalowych, monotonnych, trwających przez kilka lub nawet kilkanaście godzin bez przerwy. Susza będzie ustępować, w zamian woda może zalegać na polach.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM