Nielegalni imigranci w polskiej ciężarówce z greckimi truskawkami

Autor: www.sadyogrody.pl 21 marca 2015 09:03

Policjanci z komisariatu w Pilźnie zatrzymali sześciu obcokrajowców, którzy nielegalnie wjechali do Polski. Mężczyźni ukryli się w naczepie z transportem truskawek z Grecji. Zostali przekazani strażnikom granicznym.

19 marca przed południem na stacji paliw w Strzegocicach koło Dębicy zatrzymał się tir, którym kierował mieszkaniec województwa łódzkiego. Kierowca wracał z Grecji, a celem jego podróży był Grójec dokąd wiózł transport truskawek zaplombowany w naczepie-chłodni.

W pewnej chwili zauważył, że z naczepy wybiegło kilka osób. Zdezorientowany kierowca wezwał Policję. Chwilę później na stację paliw przyjechał policyjny patrol. Kierowca tira powiedział policjantom, że "pasażerowie" naczepy rozbiegli się w pobliskie zarośla. Policjanci sprawdzili okolice i zatrzymali 6 mężczyzn. Żaden z nich nie mówił po polsku. Policjanci sprawdzili ich odzież - jak sie okazało, mężczyźni nie mieli przy sobie żadnych dokumentów.

W zwiazku z podejrzeniem, że nielegalnie wjechali na terytorium Polski, zostali zatrzymani. Dyżurny dębickiej Policji powiadomił Straż Graniczną. Mężczyźni zostali przekazani strażnikom granicznym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM