Najbliższe dni będą zimne. W środę temperatura wzrośnie

Autor: TVN Meteo 13 listopada 2016 09:24

Najbliższe dni będą zimne. W środę temperatura wzrośnie Następne dni będą zimowe, temperatura będzie się wahać w okolicy 0 st. C. W wielu miejscach wystąpią opady śniegu / fot. shutterstock

Następne dni będą zimowe, temperatura będzie się wahać w okolicy 0 st. C. W wielu miejscach wystąpią opady śniegu. W środę zrobi się cieplej, temperatura wzrośnie nawet do 7 st. C - informuje TVN Meteo.

W poniedziałek aura okaże się pogodna. Tylko na Podkarpaciu poprószy słaby śnieg. Będzie chłodno, temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Pomorzu. 

We wtorek tylko na Podkarpaciu będzie pogodnie. Poza tym pojawią się opady śniegu, przechodzącego w deszcz ze śniegiem i w deszcz. Może być ślisko. Temperatura maksymalna osiągnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. 

W środę będzie pochmurno, pojawią się opady deszczu. Termometry maksymalnie wskażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu. Powieje umiarkowany wiatr z południowego zachodu, okresami będzie dość silny i porywisty, nawet do 60 km/h.

Więcej na TVN Meteo. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM