Nadciąga ocieplenie. Temperatura osiągnie nawet 15 stopni

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 15 listopada 2016 10:09

Nadciąga ocieplenie. Temperatura osiągnie nawet 15 stopni Rozpoczął się duży spadek ciśnienia, który jest pierwszą oznaką zbliżającego się sporego ocieplenia. Na termometrach miejscami ujrzymy nawet 15 stopni / fot. shutterstock

Rozpoczął się duży spadek ciśnienia, który jest pierwszą oznaką zbliżającego się sporego ocieplenia. Na termometrach miejscami ujrzymy nawet 15 stopni, a mrozu nie będzie nawet w nocy. Jednak musimy się też liczyć ze sporymi opadami i porywistym wiatrem - informuje twojapogoda.pl.

W środę (16.11) na zachodzie kraju termometry mogą pokazać prawie 10 stopni. Zanim to jednak nastąpi już dzisiaj (15.11) spodziewamy się przejścia kolejnego frontu z obfitymi opadami oraz nasilenia się zachodniego wiatru.

W czwartek (17.11) ocieplenie poczujemy również na dotąd najchłodniejszym wschodzie, gdzie odnotujemy w najcieplejszym momencie dnia co najmniej 5 stopni. Nadal będzie padać i silnie wiać, więc w pełni tego ciepła nie odczujemy.

Tuż przed i w czasie weekendu (19-20.11) na termometrach zobaczymy przeważnie od 7 do 12 stopni, jednak miejscami w województwach południowych, gdzie powieje znad gór ku dolinom, temperatura może sięgnąć nawet 15 stopni.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM