Nadchodzące dni będą chłodne, deszczowe i wietrzne

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 05 lipca 2016 14:59

Nadchodzące dni będą chłodne, deszczowe i wietrzne Nie na taką aurę liczyliśmy w lipcu. Niestety, pogoda nie sugeruje się naszym zdaniem i przyniesie wyjątkowo chłodne, deszczowe i wietrzne dni / fot. shutterstock

Nie na taką aurę liczyliśmy w lipcu. Niestety, pogoda nie sugeruje się naszym zdaniem i przyniesie wyjątkowo chłodne, deszczowe i wietrzne dni - podaje twojapogoda.pl.

W środę (6.07) nad południowym Bałtykiem przemknie niż atmosferyczny przyniesie nam silny wiatr z zachodu, osiągający w porywach przeważnie 60 km/h. Będzie on obniżać temperaturę odczuwalną a będzie na nich zaledwie od 13-14 stopni na północy do 20 stopni na południowym wschodzie. Do tego pochmurne niebo i sporo opadów, szczególnie w regionach północnych, gdzie padać będzie nieustannie przez wiele godzin.

W czwartek (7.07) pogoda zacznie się powoli poprawiać, najpierw na zachodzie i południu, gdzie już rano niebo będzie się przecierać. Na północy i wschodzie do południa nadal może padać i silniej wiać. Po południu deszczowo już tylko na północnym wschodzie i tam też może słabo zagrzmieć. Wiatr będzie słabnąć. Temperatura po południu wzrośnie do 18-22 stopni.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM