Kolejne trzy dni upłyną pod znakiem burz z opadami deszczu i gradu

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 08 czerwca 2016 12:02

Kolejne trzy dni upłyną pod znakiem burz z opadami deszczu i gradu Po kilkudniowej przerwie nad Polskę wracają chmury burzowe, a wraz z nimi ulewne deszcze, gradobicia i porywisty wiatr / fot. shutterstock

Po kilkudniowej przerwie nad Polskę wracają chmury burzowe, a wraz z nimi ulewne deszcze, gradobicia i porywisty wiatr. Burzowo będzie przez następne 3 dni - podaje twojapogoda.pl.

Fronty atmosferyczne przyniosą nam już dzisiaj (8.06) deszcze i burze. Najpierw popada i zagrzmi na zachodzie, później na północy i w centrum, a na końcu na południu. Do większości regionów kraju burze przyniosą ze sobą nie tylko deszcz, lecz również drobny grad i porywisty wiatr.

Jutro (9.06) parasole przydadzą się na południu kraju. Tam też po południu może zagrzmieć. Najpogodniejszej aury oczekujemy w całej północnej połowie kraju. Tam jednak będzie najchłodniej, bo około 15 stopni. 

Ostatnim burzowym dniem tego tygodnia będzie piątek (10.06), który deszcze przyniesie prawie we wszystkich regionach kraju. Na ogół padać będzie słabo i przelotnie, jednak w wielu miejscach, jedynie poza województwami zachodnimi, może też słabo zagrzmieć, a to oznacza nasilanie się opadów.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM