Już dzisiaj - konferencja "Sady i ogrody" na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie

Autor: www.sadyogrody.pl 15 września 2015 13:59

Już dzisiaj - konferencja "Sady i ogrody" na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie fot. PTWP

Portal www.sadyogrody.pl po raz pierwszy organizuje konferencję "Sady i ogrody", która odbędzie się w ramach projektu miesięcznika Farmer i portalu farmer.pl "Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym" – III Edycja.

Kongres "Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym" odbędzie się dzisiaj, 19 listopada 2015 r., w Warszawie na terenie Stadionu PGE Narodowy.

"Farmer" jest doświadczonym organizatorem konferencji dla producentów rolnych. Corocznie organizuje ogólnopolskie spotkanie na Stadionie Narodowym oraz cykl konferencji regionalnych "Przez innowacyjność do sukcesu".

Plantatorzy owoców i warzyw stoją przed wieloma wyzwaniami i stawiają sobie wiele pytań, na które odpowiedzi nie są łatwe. Jak utrzymać się na rynku w dobie rosyjskiego embarga oraz sytuacji niskich cen surowców? Jakie będą trendy w uprawie owoców i warzyw w najbliższym czasie? Jak pielęgnować uprawy zgodnie z najnowszymi trendami i wytycznymi? Czy sięgnąć po pieniądze z PROW 2014-2020 na inwestycje w uprawę czy też przetwórstwo owoców i warzyw? To tylko kilka z wielu pytań, na które plantatorzy szukają odpowiedzi.

Podczas konferencji poruszona zostanie tematyka finansowania sadownictwa i warzywnictwa z wykorzystaniem dofinansowania z PROW 2014-2020. Przeanalizujemy także sytuację na eksportowych rynkach owoców i warzyw oraz jej wpływ na położenie polskich plantatorów. Zaproszeni specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące integrowanej ochrony roślin, efektywnego nawożenia i ekologicznych metod uprawy.

Wiedza na tematy dotyczące wszystkich tych zagadnień jest niezbędna, aby podjąć decyzje pozwalające wyznaczyć właściwe warunki uprawy owoców i warzyw oraz dobrze zainwestować środki finansowe.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Tylko potwierdzone przez organizatora przyjęcie zgłoszenia umożliwia wejście na konferencję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

MULTIMEDIA

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM