Jaka pogoda na długi weekend? Apogeum mrozów nadejdzie w sobotę

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 05 stycznia 2017 16:30

Jaka pogoda na długi weekend? Apogeum mrozów nadejdzie w sobotę Największego mrozu spodziewamy się we wschodniej połowie kraju, a już najbardziej przy wschodniej granicy. / fot. shutterstock

Tysiące odbiorców bez prądu, paraliż drogowy i zalane nadmorskie miejscowości. To skutek głębokiego niżu, który przemknął nad Polską. Teraz czeka nas kolejne groźne zjawisko, a mianowicie siarczysty mróz - informuje twojapogoda.pl.

Jeszcze w czwartek i piątek (5-6.01) spodziewamy się słabych przelotnych opadów śniegu, które przy chwilami silniejszym wietrze mogą powodować zawieje śnieżne. W dzielnicach zachodnich poprószyć może przejściowo dość obficie. Będzie też coraz więcej przejaśnień i rozpogodzeń.

W sobotę (7.01) dużo słońca, a w niedzielę (8.01) do zachodnich regionów dotrą opady, które rozpoczną odwilż. Zanim jednak zrobi się cieplej, będzie coraz zimniej, z apogeum w sobotę (7.01).

Największego mrozu spodziewamy się we wschodniej połowie kraju, a już najbardziej przy wschodniej granicy. Tam nocami i o porankach będzie nawet do minus 25 stopni, a w najcieplejszym momencie dnia do minus 15 stopni.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM