INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017: Zgłoszenia tylko do końca września!

Autor: www.sadyogrody.pl 22 września 2017 09:07

 INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017: Zgłoszenia tylko do końca września! fot. PTWP

Tylko do 29 września przyjmujemy zgłoszenia firm do II edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017, którego wyniki ogłosimy 20 listopada 2017 r. podczas uroczystej gali towarzyszącej III edycji „Sady i Ogrody” oraz V edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi konkursu będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Redakcja portalu sadyogrody.pl zaprasza firmy z branży sadowniczej i ogrodniczej do wzięcia udziału w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2017. Zgłoszenia dokonać mogą producenci i dystrybutorzy produktów do 29 września br. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń jury przyzna nagrody w 3 kategoriach: środki ochrony roślin, nawozy i maszyny.

Zapraszamy do zgłaszania swoich produktów: INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017

W skład jury wchodzą wybitni specjaliści, a także wybrani redakcyjni dziennikarze. Oprócz nagród przyznawanych przez Komisję Konkursową, zachęcamy także naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany przez nich produkt. Głosowanie internetowe odbędzie się od 14 października do 5 listopada 2017 r. w portalu sadyogrody.pl.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy 20 listopada 2017 roku podczas uroczystej gali, która zakończy III edycję konferencji "Sady i Ogrody" w ramach V edycji konferencji miesięcznika Farmer i serwisu www.farmer.pl „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.

Zobacz jak rozstrzygnął się konkurs "Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2016"

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI