INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017: Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń!

Autor: www.sadyogrody.pl 09 października 2017 11:52

 INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017: Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń! fot. PTWP

Do 6 października upłynął termin na zgłoszenia dla firm do II edycji konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017, którego wyniki ogłosimy 20 listopada 2017 r. podczas uroczystej gali towarzyszącej III edycji „Sady i Ogrody” oraz V edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi konkursu będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Zgłoszenia w konkursie Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2017 dokonać mogli producenci i dystrybutorzy produktów do 6 października br. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń jury przyzna nagrody w 3 kategoriach: środki ochrony roślin, nawozy i maszyny.

Zapraszamy do zgłaszania swoich produktów: INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2017

W skład jury wchodzą wybitni specjaliści, a także wybrani redakcyjni dziennikarze. Oprócz nagród przyznawanych przez Komisję Konkursową, zachęcamy także naszych czytelników do oddawania głosów na wybrany przez nich produkt. Głosowanie internetowe odbędzie się w portalu sadyogrody.pl.

Laureatów konkursu, zarówno wybranych przez jury, jak i tych wytypowanych przez internautów, poznamy 20 listopada 2017 roku podczas uroczystej gali, która zakończy III edycję konferencji "Sady i Ogrody" w ramach V edycji konferencji miesięcznika Farmer i serwisu www.farmer.pl „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.

Zobacz jak rozstrzygnął się konkurs "Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2016"

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM