Innowacyjny produkt ogrodniczy 2016 - zapraszamy do głosowania!

Autor: www.sadyogrody.pl 21 października 2016 09:59

Innowacyjny produkt ogrodniczy 2016 - zapraszamy do głosowania!

Zapraszamy czytelników portalu www.sadyogrody.pl do internetowego głosowania na „Innowacyjny produkt ogrodniczy 2016”. W konkursie rywalizuje 15 produktów z trzech kategorii: środki ochrony roślin, nawozy i maszyny.

Rozpoczynamy I edycję konkursu INNOWACYJNY PRODUKT OGRODNICZY 2016, którego wyniki ogłosimy 22 listopada 2016 r. podczas uroczystej gali towarzyszącej II edycji „Sady i Ogrody na Narodowym” oraz IV edycji konferencji „Farmera” – „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym”. Wyróżnienia zostaną przyznane firmom z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. Oceniającymi w konkursie będzie Kapituła konkursu, ale i czytelnicy serwisu www.sadyogrody.pl.

Każdy z czytelników może zagłosować na jeden wybrany przez siebie produkt, który według niego odznacza się szczególną innowacyjnością w każdej z kategorii. Trzy produkty, które w głosowaniu czytelników portalu otrzymają największą liczbę głosów, dostaną wyróżnienie specjalne.

Z jednego adresu IP dopuszczalne jest oddanie tylko jednego głosu. Po zakończeniu głosowania redakcja zweryfikuje wszystkie głosy. Opublikowane wyniki będą uwzględniały wyłącznie poprawnie oddane głosy.

Więcej informacji o konkursie:  Innowacyjny produkt ogrodniczy 2016

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI