Czekają nas dwudniowe zmiany w pogodzie. Od piątku wraca słońce i ciepło

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 29 marca 2017 10:49

Czekają nas dwudniowe zmiany w pogodzie. Od piątku wraca słońce i ciepło fot. shutterstock

Pogoda w ostatnich dniach marca nas wyjątkowo rozpieszcza. Jest słonecznie i ciepło, bo niemal 20 stopni w cieniu. Jednak w połowie tygodnia się to zmieni. Czekają nas deszcze, burze, porywisty wiatr i wahania ciśnienia - informuje twojapogoda.pl.

W środę (29.03) czekają nas zmiany w pogodzie. W całej Polsce będzie padać, najpierw na zachodzie, a potem także na wschodzie. Opady będą miały przeważnie charakter przelotny, ale mogą być przejściowo obfite, zwłaszcza podczas burz, które przejdą głównie w głębi kraju i będą słabe.

Większe zmiany w temperaturze czekają nas w czwartek (30.03). Ciepło będzie już tylko na zachodzie, gdzie odnotujemy około 15 stopni. Na pozostałym obszarze będzie niecałe 10 stopni, a zdecydowanie najchłodniej na północnym wschodzie, tylko 7 stopni.

Załamanie pogody potrwa raptem 2 dni. Od piątku (31.03) wraca bardzo ciepła i słoneczna pogoda. Najcieplej zapowiada się weekend (1-2.04), który przyniesie nam nawet powyżej 20 stopni i błękit nieba. Właśnie na taki początek wiosny czekaliśmy.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM