Co rolnik znajdzie w tym roku pod choinką?

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 18 grudnia 2016 16:24

Co rolnik znajdzie w tym roku pod choinką? fot. pixabay.com

Gra komputerowa dla rolników, produkty i ubrania marek znanych firm z dziedziny maszyn rolniczych, akcesoria do domowej produkcji żywności i alkoholi, drony - to zdaniem serwisu Farmer.pl najpopularniejsze w tym roku prezenty świąteczne dla rolników.

Jeśli szukamy prezentu dla osoby, która sporo czasu spędza przy komputerze, to warto zastanowić się nad grą komputerową. Mamy tu ogromny wachlarz możliwości. Wśród najbardziej popularnych gier wymieniane są symulatory rolnicze. Kilka miesięcy temu pojawił się na rynku Farm Symulator, za który trzeba zapłacić ponad 200 złotych. 

Warto także zwrócić uwagę na sklep z pamiątkami oferowanymi m.in. przez takie firmy jak  Claas, John Deere, New Holland czy choćby Ursus. Niektóre mogą zaskoczyć. Dostępne są na przykład damskie bransoletki z logiem John Deera... Nie brakuje też parasolek, deszczomierzy, ale także i ubrań, od tych roboczych, po te oficjalne. Na stronie internetowej Ursusa można za kilkadziesiąt złotych kupić koszulki z kultowym ciągnikiem C-370 albo zimową czapkę za zaledwie 12 złotych.

Mieszkańcy wsi chcąc oszczędzić swój czas coraz częściej decydują się na zakupy internetowe, tak przynajmniej twierdzi nasz rozmówca. Pan Jakub Gniazdowski na jednym z popularnych portali aukcyjnych sprzedaje produkty opatrzone dopiskiem prezenty dla rolnika. Jak zaznacza, rolnicy coraz częściej znajdują także czas na swoje pasje. - Prawdziwym tegorocznym hitem są maszyny do robienia piwa, sprzedaję też sporo szynkowarów, czy akcesoriów do domowej produkcji mocniejszych alkoholi - kończy.

Wśród rolników z zasobniejszym portfelem modny stał się zakup drona, dzięki któremu mogą z góry obserwować swoje uprawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM