Anomalie pogodowe. Po upałach i burzach mogą wystąpić przymrozki

Autor: www.twojapogoda.pl/www.sadyogrody.pl 09 maja 2016 09:53

Anomalie pogodowe. Po upałach i burzach mogą wystąpić przymrozki Nie obejdziemy się jednak bez burz, które mogą nam towarzyszyć niemal codziennie / fot. shutterstock

Jedne regiony kraju są suche, jak pieprz, a inne codziennie są zalewane przez deszcze. Czy następne tygodnie okażą się dla nas bardziej łaskawe czy nadal musimy się liczyć z pogodową karuzelą? Czy nawiedzą nas "zimni ogrodnicy"? - podaje twojapogoda.pl.

Najbliższy tydzień zapowiada się bardzo ciepło, wręcz gorąco, ponieważ termometry mogą w najcieplejszych regionach osiągać lub przekraczać 25 stopni w cieniu. Nawet w najchłodniejszych miejscach będzie co najmniej 20 stopni. Nie obejdziemy się jednak bez burz, które mogą nam towarzyszyć niemal codziennie.

Kolejny tydzień przyniesie nam zmianę w pogodzie, po burzach i ulewach mocno się ochłodzi, średnio o 10 stopni. Będzie pochmurno, deszczowo, wietrznie i chłodno. Będą dni z temperaturą, która ledwie będzie w pełni dnia przekraczać 10 stopni. Poranki mogą przynieść przymrozek.

Więcej w serwisie twojapogoda.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

Z INNEJ SKRZYNKI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM