Agro Show 2016 w obiektywie serwisu SadyOgrody.pl (zdjęcia)

Autor: www.sadyogrody.pl 26 września 2016 15:04

Za nami osiemnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku impreza odbyła się w dniach 23-26 września w Bednarach koło Poznania.

AGRO SHOW od lat postrzegane jest przez branżę jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych polskich oraz zagranicznych marek. Podczas 4 dni wystawy rolnicy przybywający do Bednar mieli możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

Ponadto mogli spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji oraz agencji związanych z branżą rolniczą. Na przestrzeni lat AGRO SHOW stało się ważną platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. 

Spośród innych wystaw branżowych AGRO SHOW wyróżnia przede wszystkim otwarta przestrzeń - 120 ha na terenie lotniska Bednary - która daje niemal nieograniczone możliwości prezentacji maszyn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM