Producent mokrych przypraw, Roleski, wyda 16 mln zł na kampanię promocyjną (video)

Autor: www.portalspozywczy.pl/ www.sadyogrody.pl 09 listopada 2015 12:06

Producent mokrych przypraw, Roleski, wyda 16 mln zł na kampanię promocyjną (video) Firma Roleski wyda ok. 16 mln zł na kampanię promocyjną w rym roku/ fot. Roleski

Rusza kolejny etap kampanii promocyjnej producenta sosów, firmy Roleski. - To, co do tej pory robiliśmy, przełożyło się pozytywnie na działalność naszej firmy. Zanotowaliśmy np. delikatny, jednocyfrowy wzrost sprzedaży jeśli chodzi o markę Roleski. Poza tym zauważyliśmy, że w regionach, w których dotąd nie byliśmy mocni - czyli na północ od Warszawy, na północ od Poznania i Łodzi, chętniej sklepy wystawiają na półki nasz asortyment - mówi serwisowi www.sadyogrody.pl Jakub Kołodziej, członek zespołu zarządzającego firmy Roleski.

- Obecnie, po I etapie naszej kampanii, jest nam łatwiej wejść z naszym asortymentem do miejsc, w których wcześniej nas nie był0, albo w których mieliśmy dotąd wąską ofertę - dodaje Jakub Kołodziej.

 Wartość tegorocznej kampanii promocyjnej firmy Roleski pochłonie ok. 15-16 mln zł.

 

 

Roleski na potrzebę nowej kampanii promocyjnej założył Królewską wolną Republikę Roleski. Republika ma swój własny hymn mówiący o demokracji, miłości i wolności.

Roleski, to rodzinna firma, założon w 1972 r.,  jest jednym z największych polskich producentów ketchupów, musztard, majonezów, sosów oraz dressingów w kraju, zatrudnia obecnie ok. 350 osób. 

Produkty firmy Roleski są dostępne zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych, m.in. w USA, Anglii, Francji, Niemczech i we Włoszech. Roleski jest partnerem biznesowym dla wielu przedsiębiorstw poszukujących producentów marek własnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

WARZYWA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM