PARTNER SERWISU

Artur Rytel: W 2015 r. chcemy pozyskać nowych członków do grupy producenckiej Primavega (video)

Autor: www.sadyogrody.pl 28 listopada 2014 15:41

Artur Rytel: W 2015 r. chcemy pozyskać nowych członków do grupy producenckiej Primavega (video) Artur Rytel, prezes grupy Green Factory

- Rok 2014 to był intensywnym okresem pod względem inwestycji w moce produkcyjne. Zwiększyliśmy zarówno moce w grupie Green Factory jeśli chodzi o produkty convenience i ready to use - poprzez otwarcie nowego zakładu w Niepruszewie, ale także bazę surowcową, poprzez otwarcie nowego obiektu naszej grupy produkcyjnej Primavega - mówi serwisowi www.sadyogrody.pl Artur Rytel, prezes grupy Green Factory.

- Logiczną konsekwencją zwiększonych mocy jest koncentracja działań na zwiększaniu sprzedaży. Mamy w planach duże inwestycje marketingowe. Ruszyliśmy już z pierwszą kampanią telewizyjną marki Fit&Easy - mówi Artur Rytel.

Szef Green Factory zapewnia, że grupa będzie inwestować w sprzedaż i działania marketingowe a także w poszukiwanie nowych rynków zbytu.

- Poza tym w 2015 r. będziemy chcieli pozyskać nowych członków do naszej grupy producenckiej Primavega, by zwiększyć zasób możliwości i potencjał produkcyjny świeżych warzyw w sezonie letni - dodaje Artur Rytel.

Gru­pa Pro­du­centów Warzyw Prima­vega pow­stała w 2012 ro­ku na skutek in­tegra­cji kil­ku znaczących pro­du­centów warzyw z re­jonu Pol­ski cen­tral­nej. 

Green Factory zajmuje się produkcją oraz całoroczną sprzedażą świeżych warzyw. Dysponuje trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi - w Niepruszewie, w Zakroczymiu oraz w Zdunowie. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku w Zdunowie znajduje się 750 hektarowe gospodarstwo, na terenie którego firma prowadzi uprawę warzyw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

WARZYWA

PARTNER SERWISU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM