Artur Rytel: W 2015 r. chcemy pozyskać nowych członków do grupy producenckiej Primavega (video)

Autor: www.sadyogrody.pl 28 listopada 2014 15:41

Artur Rytel: W 2015 r. chcemy pozyskać nowych członków do grupy producenckiej Primavega (video) Artur Rytel, prezes grupy Green Factory

- Rok 2014 to był intensywnym okresem pod względem inwestycji w moce produkcyjne. Zwiększyliśmy zarówno moce w grupie Green Factory jeśli chodzi o produkty convenience i ready to use - poprzez otwarcie nowego zakładu w Niepruszewie, ale także bazę surowcową, poprzez otwarcie nowego obiektu naszej grupy produkcyjnej Primavega - mówi serwisowi www.sadyogrody.pl Artur Rytel, prezes grupy Green Factory.

- Logiczną konsekwencją zwiększonych mocy jest koncentracja działań na zwiększaniu sprzedaży. Mamy w planach duże inwestycje marketingowe. Ruszyliśmy już z pierwszą kampanią telewizyjną marki Fit&Easy - mówi Artur Rytel.

Szef Green Factory zapewnia, że grupa będzie inwestować w sprzedaż i działania marketingowe a także w poszukiwanie nowych rynków zbytu.

- Poza tym w 2015 r. będziemy chcieli pozyskać nowych członków do naszej grupy producenckiej Primavega, by zwiększyć zasób możliwości i potencjał produkcyjny świeżych warzyw w sezonie letni - dodaje Artur Rytel.

Gru­pa Pro­du­centów Warzyw Prima­vega pow­stała w 2012 ro­ku na skutek in­tegra­cji kil­ku znaczących pro­du­centów warzyw z re­jonu Pol­ski cen­tral­nej. 

Green Factory zajmuje się produkcją oraz całoroczną sprzedażą świeżych warzyw. Dysponuje trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi - w Niepruszewie, w Zakroczymiu oraz w Zdunowie. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku w Zdunowie znajduje się 750 hektarowe gospodarstwo, na terenie którego firma prowadzi uprawę warzyw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

WARZYWA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM