Warwin chce być wiceliderem rynku cydru. Wprowadza nową markę (video)

Autor: www.sadyogrody.pl / www.portalspozywczy.pl 06 czerwca 2016 16:06

Warwin chce być wiceliderem rynku cydru. Wprowadza nową markę (video) Tomasz Iżewski, Warwin SA; fot. P.Pawlowski (ŻelaznaStudio)

- Warwin SA, który znajduje się w pierwszej piątce największych producentów cydru w naszym kraju, w ciągu najbliższych dwóch lat chce powalczyć o fotel wicelidera. Firmie ma w tym pomóc m.in. wprowadzenie nowej marki Dobry Cydr.

Firma Warwin wprowadziła na rynek nową markę – Dobry Cydr. – Przeprowadziliśmy szczegółowe badania – zarówno ilościowe, jak i jakościowe – i zapytaliśmy konsumentów cydru w Polsce czego oczekują po idealnym produkcie. Na tej podstawie stworzyliśmy markę, która jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Aż 85 proc. respondentów, którym pokazaliśmy naszą nową markę cydru, zadeklarowało chęć zakupu – mówi Tomasz Iżewski, prezes firmy.

Marka Dobry Cydr, Dobre Perry, Dobre Berry zastąpi poprzednie brandy Warka Cider, Warka Perry, Warka Berry. – Ulepszyliśmy skład i recepturę nowego cydru, zainwestowaliśmy w nowy design opakowań i jego formaty. Dobry Cydr będzie sprzedawany w szklanych butelkach 0,33l i butelkach 1l. Docelowo będzie też dostępna wersja w opakowaniu typu puszka, ale dopiero w końcówce tego sezonu – dodaje Tomasz Iżewski.

Dobry Cydr jest już dostępny w sieci Tesco. Warwin prowadzi także zaawansowane rozmowy z innymi sieciami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM