Stoczek Natura jednak nie ruszy z inwestycją w produkcję suszu z owoców i warzyw

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 07 listopada 2016 10:00

Stoczek Natura jednak nie ruszy z inwestycją w produkcję suszu z owoców i warzyw fot. pixabay.com

Spółka Stoczek Natura, z grupy Makarony Polskie SA, poinformowała o rozwiązaniu umowy konsorcjum zawartej ze spółką MP Service Sp. z o.o. (obecnie Deli-Susz Sp. z o.o.).

- Umowa konsorcjum została rozwiązana z uwagi na fakt, że badania rynku i prace koncepcyjne wykazały znaczą rozbieżność pomiędzy specyfiką dotychczasowej działalności spółki Stoczek Natura Sp. z o.o., a obszarem objętym przedmiotem umowy konsorcjum. Konsorcjum, jak również spółka Stoczek Natura Sp. z o.o. nie podjęły działalności w zakresie produkcji suszu owoców, warzyw i grzybów - czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, spółka Makarony Polskie w 2015 r. informowała, że konsorcjum będzie realizować projekt polegający na przygotowaniu zespołu suszarniczego oraz prowadzeniu wspólnej działalności gospodarczej w zakresie produkcji i sprzedaży suszu z owoców, warzyw i grzybów, a także świadczenie innych usług związanych z taką działalnością. Konsorcjum rozwijać miało innowacyjne technologie produkcji suszu, przy współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, z którym zawarto stosowną umowę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM