Stoczek Natura dostarczy przez ARR produkty o wartości 14,7 mln zł

Autor: www.sadyogrody.pl 12 czerwca 2017 15:08

Makarony Polskie poinformowały, że spółka zależna Stoczek Natura zawiadomiła o wygraniu części przetargu na dostawę artykułów spożywczych do magazynów organizacji partnerskich, organizowanego przez Agencję Rynku Rolnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 Podprogram 2017 (14/2017).


Spółka Stoczek Natura Sp. z o.o. została skutecznie zawiadomiona przez ARR o wyborze jej oferty jako najkorzystniejszej i wezwana do przedstawienia w ARR dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy.

Wartość ww. kontraktu wyniesie 14,7 mln zł, a jego przedmiotem będą dostawy gulaszu wieprzowego z warzywami do magazynów: Federacji Polskich Banków Żywności, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Caritas Polska, Polskiego Czerwonego Krzyża. Kontrakt realizowany będzie w okresie od sierpnia 2017 roku do kwietnia 2018 roku.
 
Warunkiem koniecznym zawarcia ww. umowy jest złożenie przez spółkę Stoczek Natura Sp. z o.o. w ARR zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości około 10% wygranego kontraktu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM