Spółka Symbio Polska zawarła ugodę z Bio Berry Poland

Autor: www.sadyogrody.pl 09 listopada 2016 13:19

Spółka Symbio Polska zawarła ugodę z Bio Berry Poland fot. materiały prasowe

Zarząd Symbio Polska S.A. poinformował, że została zawarta pomiędzy spółką a Bio Berry Poland, ugoda w sprawie zakończenia toczącego się przed Sądem Okręgowym w Warszawie postępowania z powództwa spółki przeciwko Bio Berry Poland sp. z o.o. o zaniechanie czynów nieuczciwej konkurencji oraz o zapłatę odszkodowania.

Zawarta ugoda wyczerpuje wszelkie wzajemne roszczenia jej stron wynikające lub związane z przedmiotem postępowania.
 
W ocenie zarządu spółki Symbio Polska ugoda ta poprawi wizerunek spółki wśród dostawców i odbiorców, a także umożliwi współpracę z firmą Bio Berry.

Bio Berry Poland zajmuje się produkcją i przetwarzaniem owoców miękkich, takich jak malina, truskawka, porzeczka, owoce leśne oraz takich jak śliwka, jabłko, rabarbar czy wiśnia, pochodzących z certyfikowanej produkcji ekologicznej. Eksportuje do krajów Europy Zachodniej, USA oraz Azji.

Symbio Polska produkuje i dystrybuuje żywność posiadającą certyfikaty ekologicznego pochodzenia. Głównymi odbiorcami na rynku krajowym są sklepy i sieci sklepów z żywnością ekologiczną, sklepy i sieci sklepów delikatesowy oraz niektóre super- i hipermarkety zainteresowane poszerzeniem swojej ofert o produkty ekologiczne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM