Royal Apple sprzedaje soki w puszkach PET

Autor: www.sadyogrody.pl 15 października 2016 14:55

Royal Apple sprzedaje soki w puszkach PET fot. materiały prasowe

Activ Sp. z o.o., producent soków tłoczonych z owoców Royal Apple, wprowadza na rynek soki w opakowaniach typu puszka PET o pojemności 315 ml.

Soki Royal Apple w puszkach PET są sprzedawane we wszystkich wersjach smakowych równolegle z produktami w opakowaniach bag-in-box oraz w szklanych butelkach. Co ciekawe, w opakowaniu typu puszka PET dostępny jest także nowy produkt spółki - sok jabłkowy dla dzieci Apluś.

Puszki PET to opakowanie opracowane w technologii gorącego rozdmuchu preformy. Puszka PET, będąca opakowaniem alternatywnym dla puszek aluminiowych, stanowi połączenie dwóch materiałów – PET i aluminium, z którego wyprodukowana została górna część opakowania wraz z kluczykiem ułatwiającym otwieranie. 

Zakład produkujący soki Royal Apple mieści się w Belsku Dużym k. Grójca. Firma zajmuje się także usługowym tłoczeniem soków oraz sprzedażą maszyn przeznaczonych do tłoczenia. 

PPHU ACTIV jest firmą rodzinną, która skupia się wokół sadownictwa i ogrodnictwa. Główne kierunki działania to: zaopatrzenie ogrodnictwa (np. dystrybucja maszyn), produkcja opakowań, eksport owoców i warzyw, transport samochodowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM