Roleski, producent ketchupu i sosów, skupi się na rozwoju eksportu w 2017 r.

Autor: www.sadyogrody.pl 30 grudnia 2016 15:09

Roleski, producent ketchupu i sosów, skupi się na rozwoju eksportu w 2017 r. fot. materiały prasowe

- Kończący się 2016 rok był dla firmy Roleski udany. Zanotowaliśmy wzrost sprzedaży naszego podstawowego asortymentu, czyli musztard, majonezów, ketchupów i sosów. Pracowaliśmy również nad zwiększeniem dostępności dwóch nowych grup asortymentowych, tj. marynat oraz koncentratów bulionów - mówi Jakub Kołodziej, członek zespołu zarządzającego firmy Roleski.

W przyszłym roku firma Roleski planuje nadal pracować nad jak najszerszą dostępnością produktów w całym kraju. - Liczymy również na kontynuację trendu widocznego w naszej strukturze sprzedaży, tj. - Roleski w ogólnej sprzedaży firmy. Zidentyfikowaliśmy kilka rynków zagranicznych (poza Europą), które traktujemy jako priorytetowe i najbardziej obiecujące i to na nich będziemy się skupiać w przyszłym roku - zapewnia Jakub Kołodziej.

Roleski, to rodzinna firma, założona w 1972 r.,  jest jednym z największych polskich producentów ketchupów, musztard, majonezów, sosów oraz dressingów w kraju. Firma zatrudnia 350 osób. 

Produkty firmy Roleski są dostępne zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych, m.in. w USA, Anglii, Francji, Niemczech i we Włoszech. Roleski jest również partnerem biznesowym dla wielu przedsiębiorstw poszukujących wiarygodnych producentów marek własnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM