Producent sosów warzywnych zamierza wchodzić w nowe kategorie produktów

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 26 stycznia 2016 15:36

Producent sosów warzywnych zamierza wchodzić w nowe kategorie produktów fot. Roleski

- Naszym priorytetem na ten rok dalszy wzrost sprzedaży marki Roleski. Nadal wszyscy pracować będziemy nad zapewnieniem jak największej dostępności naszych wyrobów na terenie całej Polski, chociaż w planach mamy również zdobywanie nowych rynków zagranicznych - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Jakub Kołodziej, członek zespołu zarządzającego firmy Roleski.

- Wierzymy, że w 2016 roku uda nam się pojawić z marką Roleski w nowych kategoriach spożywczych, jednak w tym momencie projekty te są na etapie studium wykonalności i wraz z zespołem ekspertów odpowiadających za ocenę potencjału rynkowego w poszczególnych jego segmentach oceniamy każdy projekt z osobna. Jeśli chodzi o rozwój, to w tym aspekcie nasze stanowisko pozostaje niezmienne od lat – rozwój organiczny, bez pośpiechu. Skoro firma ma trwać wiecznie, to mamy jeszcze nieco czasu - mówi Jakub Kołodziej.

Członek zarządu firmy zapewnia, że 2015 r. był udany. - Poza wzrostem sprzedaży oraz zwiększeniem dostępności naszych wyrobów na terenie całej Polski, na horyzoncie pojawiły się też nowe, duże projekty. Cieszą poza tym wyniki pracy wkładanej w rozwój świadomości pracowników oraz w zwiększenie ich zaangażowania we wszystkie aspekty życia firmy, nie tylko te związane z ich konkretnymi stanowiskami. Rok 2015 był dla nas ogólnie rokiem wytężonej pracy, nie tylko nad kampanią wizerunkową - dodaje Jakub Kołodziej.

Roleski produkuje rocznie ok. 60-70 tys. ton sosów, swoje moce ocenia na ok. 150 tys. ton. Poza produkcją pod swoją marką, współpracuje również z dużymi międzynarodowymi korporacjami, dla których produkujemy towary na całą Europę pod znanymi markami, jakie istnieją na rynku spożywczym

Roleski, to rodzinna firma, która powstała w 1972 r.,  jest jednym z największych polskich producentów ketchupów, musztard, majonezów, sosów oraz dressingów w kraju. Firma zatrudnia 350 osób. 

Produkty firmy Roleski są dostępne zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych, m.in. w USA, Anglii, Francji, Niemczech i we Włoszech.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM