Producent soków NFC Dolina Łobżonki planuje intensywny rozwój

Autor: www.sadyogrody.pl 09 grudnia 2015 14:11

Producent soków NFC Dolina Łobżonki planuje intensywny rozwój Firma Dolina Łobżonki rozszerza ofertę

Firma Dolina Łobżonki, producent soków NFC, sukcesywnie rozszerza ofertę i poszukuje kolejnych dystrybutorów swoich produktów.

Soki z logo Dolina Łobżonki w procesie produkcyjnym tłoczone są na zimno, a następnie poddawane łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu zachowują świeżość i wszystkie odżywcze składniki. Soki są naturalnie mętne, bez dodatku cukru i konserwantów.

Produkty dostępne są w opakowaniach bag-in-box 3- i 5-litrowych, oraz w miękkim foliowym opakowaniu ze słomką 200ml. Soki dostępne są w smakach: jabłkowy, jabłkowo-gruszkowy, jabłkowo-malinowy i jabłkowo-truskawkowy, jabłkowo-rabarbarowy, jabłkowo-porzeczkowy, jabłkowo-aroniowy.

Soki po marką Dolina Łobżonki dostępne są na rynku od stycznia 2015, a opakowanie w formie miękkiej saszetki – od maja 2015 r.

- W nadchodzącym roku zamierzamy poszerzyć ofertę o produkty Bio – dodaje Piotr Kowalski, przedstawiciel marki Dolina Łobżonki.

Produkty z logo Dolina Łobżonki sprzedawane są w hurtowniach w rejonie Poznania, Warszawy oraz na Śląsku, a także w sieciach detalicznych (Mirabelka, Chata Polska, Lewiatan Żory). Produkty dostępne są też w wybranych automatach vendingowych.

- Obecnie poszukujemy nowych dystrybutorów na terenie całego kraju – potwierdza nasz rozmówca.

Soki produkowane są w gospodarstwie sadowniczym w Łobżenicy (woj. wielkopolskie).

- Owoce wykorzystywane do produkcji naszych soków pochodzą sadów z Doliny Łobżonki.
Dolina Łobżonki jest jednym z najbardziej czystych regionów Polski i została objęta programem Natura 2000 – mówi Paweł Kowalski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM