Producent skrobi ziemniaczanej stawia na rozwój organiczny (video)

Autor: www.sadyogrody.pl 16 kwietnia 2015 15:39

Producent skrobi ziemniaczanej stawia na rozwój organiczny (video) Krzysztof Homenda, członek zarządu, dyrektor finansowy Pepeesu

- Priorytety Pepeesu obejmują inwestycje w naszych spółkach zależnych: w Bronisławiu i Lublinie, wszystkie założenia inwestycyjne zmierzają do organicznego rozwoju Pepeesu i spółek zależnych - mówi Krzysztof Homenda, członek zarządu, dyrektor finansowy Pepeesu.

Pepees jest w trakcie realizacji budowy instalacji do suszenia skrobi w Łomży i inwestycji towarzyszących czyli tych związanych z pakowaniem czy dostawą.

W Lublinie spółka kończy projekt związany z budową linii do produkcji płatków ziemniaczanych.

- Przymierzamy się do tego, by przystąpić do modernizacji zakładu produkcyjnego w Bronisławiu i uruchomienia instalacji do odzysku białka z produkcji skrobi ziemniaczanej, zakładamy, że ta instalacja będzie budowana w ciągu następnych dwóch lat - dodaje Krzysztof Homenda.

Obecnie Pepees realizuje strategię rozwoju organicznego. - Gdyby jednak pojawiła się możliwość powrotu do strategii akwizycyjnej nie powiemy nie. Obecnie nie prowadzimy  żadnych rozmów dotyczących potencjalnych przejęć - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM