Producenci soków NFC wśród wystawców Food Show 2017

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 03 lutego 2017 14:38

Producenci soków NFC wśród wystawców Food Show 2017 fot. shutterstock.com

Biurkom Flampol, właściciel marki soków NFC Oryginalny Sok oraz Słoneczna Tłocznia to wystwcy Food Show 2017 - unikatowego wydarzenia kulinarno-gastronomicznego, które odbędzie się już w marcu w Katowicach.

Historia przedsiębiorstwa Biurkom Flampol Sp. z o.o. sięga 1992 r. Swoją działalność firma rozpoczęła od skupu dziczyzny. Niedawno firma wprowadziła na rynek nową markę soków NFC pod nazwą Oryginalny Sok’. W swoim portfolio posiada 100% oryginalne soki w szklanych butelkach o pojemności 200 ml i 330 ml oraz oryginalne soki w kartonach bag in box o pojemności 3L, 5L i 10L.

Słoneczna Tłocznia to producent soków tłoczonych klasy premium pakowanych w opakowania bag-in-box o pojemności 3l i 5 l. Oprócz tradycyjnych smaków na bazie jabłka, producent oferuje soki NFC z pomarańczy i grejpfruta.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl, www.sadyogrody.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

WIĘCEJ NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM