Prezes Bakallandu: Bakalie to alternatywa dla niezdrowych przekąsek (video)

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 01 czerwca 2016 15:49

Prezes Bakallandu: Bakalie to alternatywa dla niezdrowych przekąsek (video) Marek Moczulski, prezes Bakallandu, fot. PTWP

- Strategia Bakallandu wpisuje się w światowe mega trendy a jednym z nich jest health&wealness. Sprzyja nam moda na snacki - małe zdrowe przekąski. Polscy konsumenci są w coraz większym biegu, dlatego coraz chętniej sięgają po żywność w niewielkich opakowaniach - mówi w rozmowie z serwisem www.portalspozywczy.pl Marek Moczulski, prezes Bakallandu.


- Bakalland korzysta ze światowych trendów rynkowych ale również je tworzy - dodaje Marek Moczulski.

Zdaniem prezesa Bakallandu spożycie bakalii i zdrowej żywności w Polsce będzie coraz wyższe i to mimo, że w ubiegłym roku ceny surowców bakalii drastycznie wzrosły i osiągnęły historyczne maksyma. - W tej chwili ten trend został zahamowany,  liczymy, że nie będzie już gwałtownych ruchów cenowych w górę - zapewnia Marek Moczulski.

Materiał powstał podczas VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach - najważniejszego spotkania biznesowego w Europie Centralnej. EEC 2016 odbyło się w dniach 18-20 maja 2016 r. Organizatorem imprezy było PTWP.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM