Prezes Ambry: Cydr Lubelski wkrótce osiągnie próg rentowności

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 11 maja 2015 14:59

Prezes Ambry: Cydr Lubelski wkrótce osiągnie próg rentowności Cydr Lubelski fot. Grupa Ambra

Producent i dystrybutor win oraz Cydru Lubelskiego, zakłada osiągnięcie w kolejnych kwartałach progu rentowności przez projekt Cydr Lubelski, napój alkoholowy z jabłek, który został wprowadzony do sprzedaży w połowie 2013 roku - informuje www.portalspozywczy.pl.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego rozwoju Cydru Lubelskiego, a przede wszystkim z entuzjastycznego przyjęcia przez konsumentów tej młodej kategorii. Przed nami najważniejszy dla cydru sezon letni, do którego przygotowaliśmy się już w trzecim kwartale zwiększając wydatki na tę markę, co dodatkowo obciążyło wyniki ­ mówi Robert Ogór, prezes Grupy Ambra.

Prezes zapewnia, że grupa w kolejnym kwartale oraz w następnym roku obrotowym będzie pracować nad poprawą wyników finansowych, do czego przyczynią się niższe koszty działalności, osiągnięcie progu rentowności projektu Cydr Lubelski, a także zwiększenie efektywności sprzedażowej w kluczowych kanałach dystrybucji.

Grupa Ambra jest liderem rynku wina w Polsce oraz czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Tworzące ją spółki prowadzą działalność na rynkach Polski, Czech, Słowacji i Rumunii.

Więcej czytaj w serwisie www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM