Polski Ogród i Frigo Logistics podpisały umowę dotyczącą dystrybucji mrożonek

Autor: www.sadyogrody.pl 07 grudnia 2015 13:39

Polski Ogród i Frigo Logistics podpisały umowę dotyczącą dystrybucji mrożonek fot. shutterstock

Hortex Holding i Frigo Logistics podpisały umowę dotyczącą dystrybucji produktów głęboko mrożonych do wybranych sieci handlowych. Współpraca rozpoczęła się 2 listopada 2016 roku i obejmuje składowanie, kompletację oraz dostawy do sklepów na terenie całej Polski.

Frigo Logistics posiada mroźnie i platformy dystrybucyjne w Radomsku i Żninie oraz punkt przeładunkowy w Warszawie, co pozwala firmie na optymalną dystrybucję na terenie Polski. Spółka specjalizuje się we współpracy z sieciami handlowymi i producentami produktów głęboko mrożonych oraz jest liderem w dystrybucji mrożonek na terenie Polski.

- Bardzo się cieszymy, że firma Polski Ogród zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z Frigo Logistics. Chcemy zapewnić naszemu nowemu partnerowi biznesowemu najwyższą jakość serwisu popartą wysokimi wskaźnikami jakościowymi KPI’s. Jest to kolejny krok w celu zwiększenia naszej pozycji lidera segmentu dystrybucji produktów głęboko mrożonych w Polsce. Kolejne działania będą miały na celu optymalizację procesów transportowych, co dodatkowo zwiększy atrakcyjność i jakość oferowanego przez nas serwisu – twierdzi Kristof Verbruggen, prezes zarządu Frigo Logistics.

Frigo Logistics to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką produktów głęboko mrożonych. Jest jednym z czołowych krajowych operatorów logistycznych tych produktów oraz liderem w dystrybucji na terenie Polski.

Jest częścią Nichirei Holding Holland B.V, które z kolei jest częścią japońskiego koncernu Nichirei
z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada magazyny wysokiego składowania w temperaturze -22 °C w Żninie i Radomsku oraz punkt przeładunkowy w Warszawie. Spółka jest liderem w krajowym przewozie żywności w temperaturze -18 / - 22 °C.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM