Paweł Gurgul nowym prezesem Horteksu. Tomasz Kurpisz odchodzi z firmy

$data.author.description Autor: sadyogrody.pl/portalspozywczy.pl 17 maja 2018 15:06

Paweł Gurgul nowym prezesem Horteksu. Tomasz Kurpisz odchodzi z firmy Tomasz Kurpisz, prezes Horteksu/ fot. Żelazna Studio

Rada Nadzorcza spółek z Grupy Hortex podjęła decyzję o powołaniu pana Pawła Gurgula na stanowisko prezesa zarządu Grupy Hortex z dniem 1 czerwca 2018 roku. Pan Tomasz Kurpisz pozostanie na stanowisku prezesa zarządu Grupy Hortex do dnia 31 maja 2018 roku - informuje Portal Spożywczy.

Jak podaje Portal Spożywczy, z dniem 1 czerwca br. Pan Paweł Gurgul obejmie stanowisko prezesa zarządu spółki Hortex sp. z o.o. zajmującej się produkcją i sprzedażą soków, nektarów, napojów i koncentratów oraz Ortika Polska sp. z o.o. – skupiającej całość działalności mrożonkowej. Pan Paweł Gurgul ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży FMCG w Polsce.

Rada Nadzorcza jest przekonana, że pan Paweł Gurgul będzie miał nieodzowny wpływ na wdrożenie oraz realizację nowej strategii Grupy Hortex i razem z obecną załogą będzie dalej dynamicznie rozwijał Grupę w oparciu o cele wspólnie uzgodnione z obecnym właścicielem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM