Pamapol: Trwa proces naprawczy w WZPOW Kwidzyn

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 12 grudnia 2016 15:10

Pamapol: Trwa proces naprawczy w WZPOW Kwidzyn fot. materiały prasowe

Grupa Pamapol kontynuuje proces naprawczy trwający w WZPOW Kwidzyn. Robert Jankowski, prezes Pamapolu, w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl zdradza, że obejmuje on optymalizację procesów produkcyjnych, obniżenie kosztów funkcjonowania, poprawę wskaźników zużycia czynników energetycznych oraz roboczogodzin na tonę produkcji.

- Widzimy pierwsze pozytywne efekty naszych działań, co dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek. Jeśli chodzi o priorytety i wyzwania na rok 2017, to z pewnością będzie to zwiększenie sprzedaży eksportowej na nowych rynkach zbytu, co powinno przyczynić się do poprawy wyników finansowych WZPOW Kwidzyn, jak i całej Grupy - dodał. 

Robert Jankowski odniósł się także do tego, jak przebiega sam proces pozyskiwania surowców. WZPOW Kwidzyn pozyskuje surowiec przede wszystkim w oparciu o umowy kontraktacyjne, zawierane na jeden rok z możliwością ich przedłużenia.

- Spółka współpracuje obecnie z grupą około 210 plantatorów, natomiast podpisanie umowy z nowym dostawcą poprzedzone jest dokładnym badaniem pod kątem możliwości spełnienia przez niego wszystkich wymogów jakościowych - podkreślił Robert Jankowski, prezes Pamapolu. 

Więcej na www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM