Nowy prezes Symbio Polska

$data.author.description Autor: www.portalspozywczy.pl 15 marca 2015 10:55

Symbio Polska, producent żywności ekologicznej, ma nowego prezesa. Rada nadzorcza na posiedzeniu 10 marca 2015 r. powołała na stanowisko prezesa zarządu Jacka Skowrońskiego.

Kadencja powołanego członka zarządu upływa 29.04.2017 r.

Dotychczasowy prezes zarządu pan Piotr Kalaman będzie pełnił funkcję członka zarządu.

Jacek Skowroński jest managerem wyższego szczebla z ponad 20-letnią historią osiągnięć w rozwijaniu biznesu w branży FMCG i finansowej. Zarządzał zespołami sprzedaży, marketingu, administracji sprzedaży i logistyki, powyżej 100 osób i sprzedażą powyżej 150 mln PLN.

Ukończył Akademię Morską w Szczecinie (wydział mechaniczny), studia podyplomowe z zarządzania biznesem na Uniwersytecie Szczecińskim, studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej oraz studia MBA (University of Minnesota USA, Szkoła Główna Handlowa).

W latach 2013 - 2014 był członkiem zarządu ds. sprzedaży i rozwoju A.Blikle Sp. z o.o., a wcześniej był też członkiem zarządu, odpowiedzialnym za pion ubezpieczeń grupowych na życie, inwestycyjnych i medycznych Generali Finance, członkiem zarządu, odpowiedzialnym za pion ubezpieczeń grupowych na życie i inwestycyjnych Amplico AIG Life, a także wiceprezesem ds. sprzedaży i marketingu oraz członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i dystrybucję w Bahlsen Group Poland.

Działalność Symbio Polska skoncentrowana jest na dwóch liniach biznesowych - produktów detalicznych sprzedawanych pod marką Symbio oraz ekologicznych mrożonek na bazie tzw. „owoców miękkich" (truskawki, maliny i porzeczki).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM