Materne-Polska szuka sezonowych pracowników na Lubelszczyźnie

Autor: www.sadyogrody.pl / pr 11 czerwca 2015 14:18

Znany producent przetworów owocowych Materne-Polska, jak co roku poszukuje dodatkowego wsparcia z racji wzmożonego zapotrzebowania sezonowego. Miejscem pracy będzie zakład produkcyjny w Łopatkach, leżących pomiędzy Nałęczowem a Kazimierzem Dolnym. Oferta skierowana jest do mieszkańców z różnych miejscowości województwa lubelskiego.

Zatrudnieni będą wykonywali pracę jako pracownicy produkcji oraz operatorzy wózków widłowych. W zależności od sprawowanego stanowiska do ich obowiązków należeć będzie m.in. rozładunek i pakowanie owoców, prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, prace zaopatrzeniowe.

Wszystkie osoby starające się o pracę powinny posiadać książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych i być dyspozycyjne. W przypadku osób starających się o stanowisko operatora wózka widłowego wymagane jest dodatkowo posiadanie odpowiednich uprawnień oraz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku. 

Szanse na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia. Dla nich to istotna możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji. Tym cenniejsza, że Materne-Polska jest jedną z największych firm skupujących i przetwarzających owoce w Polsce oraz ważnym eksporterem owoców do krajów Unii Europejskiej. Jej zakład produkcyjny, który obejmuje powierzchnię ok 25 hektarów, działa w regionie już od ponad dwudziestu lat.

Materne-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach rozpoczęła swoją działalność w 1992 r. Jest częścią francuskiej grupy Andros – europejskiego lidera rynku owocowego. W skład Androsa wchodzą fabryki utrzymujące wiodącą pozycję na rynkach: przetworów owocowych (dżemy, konfitury, soki, musy), wyrobów ciastkarskich i cukierniczych, ciast mrożonych i lodów oraz świeżych produktów mlecznych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

PRZETWÓRSTWO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM